Кинути палити повинен і майбутній батько Автор: lesya · Опубліковано: 21.03.2011 17:13 · Розділ: Краса і здоров'я

За результати дослідження, проведеного нещодавно вченими Університету Ноттінгема у Великобританії, у тих матерів, які змушені під час вагітності вдихати тютюновий дим, значно вища вірогідність викидня та народження дітей з вадами розвитку, ніж у жінок, яким вдалося уникнути пасивного куріння.

На першому етапі дослідження автори вивчили ефект впливу пасивного куріння на вагітність в глобальному масштабі, оцінивши потенційні ризики шляхом обробки даних, зібраних по всьому світу. Вчені проаналізували результати 19 досліджень, проведених фахівцями у Європі, Азії, Південній і Північній Америці та присвячених в основному вивченню перебігу вагітності некурящих вагітних жінок, які, однак, зазнавали впливу сигаретного диму вдома чи на роботі.

Майбутньому батькові варто кинути палити (фото з сайту malecha.org.ua)
Майбутньому батькові варто кинути палити (фото з сайту malecha.org.ua)

Результати дослідження, опубліковані науковим журналом Pediatrics, приголомшують: виявилося, що ризик народження мертвої дитини у пасивних курців зростає на 23 відсотка, і на 13 відсотків підвищується ризик появи на світ дитини з вродженими дефектами. Вчені у даній ситуації підкреслюють, що майбутні батьки повинні більше замислюватися над здоров'ям своїх ще ненароджених дітей. І для того, щоб не піддавати малятко ризику, дуже важливо відмовитися від паління не лише вагітній жінці, а й майбутньому батькові.

Джерело: http://medkarta.com


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.