У Римі продано квартиру площею 5 кв. м. Автор: lesya · Опубліковано: 21.03.2011 17:02 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно виявилося, що справжнісінькі Діогени, яким вистачає «раю в бочці», існують і сьогодні. І чим саме у своїх уподобаннях керуються ті особи, які обирають абсолютний мінімалізм у розмірах власної житлової площі - невідомо. Можливо, роль тут відіграє престижність або популярність міста чи вулиці, на якій розташована така нерухомість, або ж комусь до душі припаде сусідство відомих політиків, діячів культури та шоу бізнесу, чи, може, головне тут - прагнення виявити оригінальність у всьому?

Це питання залишається нез’ясованим, однак результат очевидний: хтось надає перевагу великі і просторі квартирі в якомусь не надто популярному регіоні, а для когось найкращим помешканням стане п'ятиметрова «комірчина», зате в історичному центрі Риму.

Найменша квартира світу розташована на площі Святого Ігнаціо (фото взято з сайту lifeglobe.net)
Найменша квартира світу розташована на площі Святого Ігнаціо (фото взято з сайту lifeglobe.net)

Так, приміром, декілька днів тому в Італії була продана найменша квартира світу, площа якої не перевищує п'яти квадратних метрів. Квартира розташована в самісінькому серці Риму, на площі Святого Ігнаціо. Сусідом щасливого мешканця маленького Палаццо стане сам італійський прем'єр - міністр Сильвіо Берлусконі.

Найменша квартира планети донедавна слугувала спеціальним приміщенням для відпочинку портьє. Для скромного мешканця тут є все необхідне: невеличке віконце, туалет, ванна, односпальне ліжко на другому «поверсі»-ярусі, до якого ведуть вузькі сходи.

Вартість крихітної квартирки становила 50 000 євро. І незважаючи на такі невеликі розміри, охочих придбати нерухомість було більше ніж достатньо.

Справка:
По данным агентств недвижимости в Карелии, сегодня рынок недвижимости полностью возобновился после кризиса. Хотя продать квартиры по ценам 2008 года невозможно, но купить квартиру в Сортавала с помощью ипотечного кредитования сегодня готовы больше людей.

Джерело: http://inonews.ru/

Інші новини розділу