Дикий леопард увірвався до резиденції прем'єр-міністра Пакистану Автор: Вікторія · Опубліковано: 26.05.2009 13:37 · Розділ: Події у світі

Охорона прем'єр-міністра Пакистану, Юсуфа Разі Гілані вже декілька днів ловить дикого леопарда, який розгулює по території офіційної резиденції прем'єра.

Дику тварину вперше «засікли» камери зовнішнього спостереження ще в кінці минулого тижня. Не дивлячись на загрозу, яку хижак представляє для людини, Юсуф Разу Гілані продовжує свою роботу в нормальному режимі. Ймовірно, тварина пробралася на територію резиденції Гілані, переслідуючи свою здобич - дикого кабана, - якого також зафіксували декілька камер.

До місця «інциденту» негайно прибули фахівці з суспільства по захисту навколишньої природи, озброєні гвинтівками з ампулами зі снодійним. Проте зловити леопарда ані їм, ані охоронцям прем'єра, до цього часу так і не вдалося.

Остання більш-менш вдала спроба загнати тварину в кут завершилася тим, що леопард перестрибнув через майже двометрову огорожу і сховався на сусідній ділянці резиденції.

Джерело bagnet.org/


Інші новини розділу