Росіяни поступаються власними принципами заради успішної кар'єри Автор: lesya · Опубліковано: 21.03.2011 13:06 · Розділ: Суспільство

За даними статистики, майже половина росіян готові пожертвувати власними принципами заради успішної кар’єри. Опитування було проведене в лютому цього року по території всіх федеральних округів. В цілому в опитуванні взяло участь 3000 респондентів - в основному працездатне населення від 18 років.

В результаті виявилося, що значна частина росіян готові повестися нечесно заради кар'єри чи особистої вигоди, однак третина громадян зовсім відкидають такий підхід. Опитування проводилося порталом Superjob.ru.

За визнанням 45% мешканців Росії, які мають постійну роботу, в рамках власної професійної діяльності їм час від часу доводиться йти на компроміс зі своєю совістю, 12% роблять це часто, тоді як 32% запевняють, що для них такі компроміси з совістю у принципі неможливі. За результатами дослідження, ті респонденти, які готові поступитися власною совістю, виправдовують свої вчинки боязню втратити роботу або ж тим, що чесність у роботі не дозволяє їм достатньо заробляти.

Третина росіян готові обрати чесність (фото взято з сайту news.bigmir.net)
Третина росіян готові обрати чесність (фото взято з сайту news.bigmir.net)

"А по-іншому в наш час не виживеш" чи "Інакше начальство запросто може показати на двері", - такі основні аргументи цієї категорії опитаних.

Респонденти, які в даній ситуації обирають особисту репутацію, наводять наступні аргументи: "Роботу виконую якісно, ​​через це моя совість чиста" або "Ніколи цього не роблю! Як би важко не було, але на цьому наполягаю!" тощо.

Вагалося з відповіддю на поставлене запитання 11% співробітників: "А до чого ж тут совість? Робота не носить кримінального характеру" або "Дивлячись, що під цим мається на увазі".

Джерело: http://www.newsru.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.