Створено невидиму комп'ютерну мишку Автор: lesya · Опубліковано: 21.03.2011 12:08 · Розділ: Техніка

Корейські винахідники нещодавно створили доволі цікавий та, без сумніву, необхідний пристрій - невидиму комп'ютерну мишу. Водночас, як повідомляється, це не перший прилад, здатен розпізнавати рухи пальців користувача, однак він продуманий до найменших деталей та значно досконаліший, ніж його попередники.

Таким чином всі звичні для багатьох маніпуляції з комп’ютерною мишкою відтепер можна виконувати самою лише рукою на зовсім порожньому столі. За задумом розробників, віртуальна мишка згодиться не лише в дорозі. Приміром, у звичайному офісі вона значно знизить навантаження на кисть руки людини, цим самим знижуючи ризик травмування у випадку тривалої роботи за комп’ютером.

Завдяки новоствореному пристрою зявилася можливість малювати, водячи пальцем по столі
Завдяки новоствореному пристрою зявилася можливість малювати, водячи пальцем по столі

Пристрій evoMouse розроблений спеціалістами корейської компанії Celluon. Зовнішнім виглядом він нагадує невелику за розмірами іграшку - щось на зразок цуценяти чи кошеняти. На місці очей творці evoMouse розташували спеціальні інфрачервоні сенсори, які зчитують положення пальців на стільниці.

З evoMouse людина може керувати курсором, виконувати одиничний та подвійний клік, правий клік та пересовувати об'єкти. Водночас звичайним рухом пальців по стільниці можна прокручувати сторінки, повертати та збільшувати зображення. На додачу, невидима мишка підтримує рукописне введення: завдяки їй користувач може малювати або писати щось, водячи пальцем по столі.

Джерело: http://www.membrana.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.