Крематорії у Відні обігріватимуть офісні приміщення Автор: lesya · Опубліковано: 21.03.2011 11:22 · Розділ: Екологія

Нещодавно стало відомо, що головне похоронне бюро Відня Bestattung Wien розпочало активну полеміку в Австрії стосовно пропозиції обігрівати офісні приміщення, використовуючи енергію існуючих у країні крематоріїв.

- Дуже скоро ми почнемо ефективно використовувати жар від спалювання трупів, - розповів австрійській пресі представник компанії Jürgen Sild, яка займається створенням спеціальної програми, покликаної вирішити проблему економії електроенергії.

В центральному віденському крематорії щодня спалюють до 20 людських тіл
В центральному віденському крематорії щодня спалюють до 20 людських тіл

Офісні будівлі, які візьмуть участь у новому енергозберігаючому проекті, розташовані неподалік віденського центрального кладовища та крематорію, що, згідно із заявою представників компанії, дозволить ефективно використовувати потужний потік енергії, утвореної в результаті спалювання для обігріву всіх приміщень.

- При спалюванні людських тіл температура в печі сягає 800 градусів, в результаті чого вивільняється колосальна кількість енергії. А в тяжких умовах сучасної екології та через нестачу енергоносіїв було б розумно використовувати цю енергію, - підкреслюють представники компанії.

- Можливо, на перший погляд все виглядає жорстоко, однак використання нового методу насправді є чудовою можливістю взяти участь у процесі захисту навколишнього середовища.

Однак австрійська преса не сприйняла належним чином таку інформацію: місцеві заголовки рясніють повідомленнями про те, що "робота нових офісів базуватиметься на трупах".

Згідно з офіційними даними, в середньому в центральному крематорії у Відні щодня спалюють до 20 людських тіл.

Джерело: http://www.lifenews.ru/


Інші новини розділу