Дует Майкла Джексона та Фредді Мерк'юрі Автор: lesya · Опубліковано: 21.03.2011 11:15 · Розділ: Музика

Незабаром у всіх бажаючих з’явиться можливість прослухати пісні у виконанні дуету Майкла Джексона та Фредді Мерк'юрі. Дві мега-зірки, поп-ідоли світового масштабу записали дуетом три композиції ще у 1983 році.

І лише тепер, через таку кількість часу, їх нарешті видадуть. Ця інформація прозвучала з уст екс-ударника групи Queen Роджера Тейлора.

- На даний час ми активно працюємо над видавництвом записів, зроблених Фредді та Майклом ще на початку 1980-х, - розповів Тейлор. - Вони звучать насправді неймовірно.

Два треки - Victory та There Must Be More To Life Than This - легендарні музиканти створили ще у 1983 році, тоді як третя їхня спільна робота, State Of Shock, завершена дещо пізніше. Однак у зв’язку з надмірною зайнятістю музикантів, їм не вдалося жоден із записів довести до кінця. Всі вони на даний час - незавершені проекти.

Майкл Джексон І Фредді Меркюрі заспівали дуетом ще у 1983 (фото взято з сайту ukranews.com)
Майкл Джексон І Фредді Меркюрі заспівали дуетом ще у 1983 (фото взято з сайту ukranews.com)

Згодом до дуету приєднався Мік Джаггер з легендарної групи The Rolling Stones. В результаті у 1984 році Джексон та Джаггер заспівали дуетом, а Фредді залишився осторонь.

А тепер заради справедливості Роджер Тейлор обіцяє завершити те, чого свого часу не встиг зробити його геніальний друг - Фредді Мерк'юрі.

Джерело: http://kp.ru/daily


Інші новини розділу