Реклама врятує телебачення Автор: lesya · Опубліковано: 18.03.2011 12:28 · Розділ: Нові технології

Останнім часом у суспільстві спостерігається стрімке зростання популярності Інтернету, у зв’язку з чим дедалі більше людей надають перевагу саме онлайн-телебаченню. І представниці прекрасної статі тут не виняток. Отож у даному контексті фахівці з Великобританії придумали, яким чином можна зацікавити дівчат та залучити їх до перегляду телевізора. Вчені стверджують, що саме рекламні ролики допоможуть уникнути масового «переходу» жінок у Мережу. Так, за даними експертів, найближчим часом реклама буде погрупована, тож кожен зможе вибирати рекламні ролики за власними уподобаннями.

Творці нової рекламної схеми вважають, що жінки відмовляються від перегляду телевізора через те, що більшість програм розрахована на середнього користувача. Саме тому фахівці розробили спеціальну приставку, яку кожен бажаючий зможе встановити у себе вдома. Даний пристрій контролюватиме показ обраних споживачем рекламних роликів.

Дівчата дивитимуться телевізор саме завдяки рекламі
Дівчата дивитимуться телевізор саме завдяки рекламі

За результатами останнього дослідження, половина коштів, витрачених рекламодавцями на просування свого товару, не приносять ніякої користі. Фахівці сподіваються, що розроблена схема сприятиме збільшенню користі від реклами.

Джерело: http://hot-info.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.