Вага дитини залежить від рівня зайнятості матері Автор: lesya · Опубліковано: 18.03.2011 12:23 · Розділ: Життя

Результати проведеного спеціалістами дослідження, опубліковані журналом Child Development, доводять, що причина зайвої ваги дітей безпосередньо залежить від ступеня зайнятості матерів.

В рамках дослідження вчені провели спостереження за тисячею дітей молодшого шкільного віку. В результаті виявилося, що у тих дітей, чиї матері більше зайняті на роботі, спостерігався вищий рівень ожиріння, ніж у тих, чиї батьки знаходили більше часу для того, щоб побути удома. Однак на даний час вченим не вдалося встановити причинно-наслідковий зв'язок між цими явищами.

Рівень ожиріння у дітей зумовлений ступенем зайнятості матері на роботі (фото взято з сайту newsmarket.com.ua)
Рівень ожиріння у дітей зумовлений ступенем зайнятості матері на роботі (фото взято з сайту newsmarket.com.ua)

Фахівці припускають, що у зайнятих роботою матерів залишається набагато менше часу на сім'ю, отож вони частіше обирають ресторанне харчування та фаст-фуд, натомість домашні обіди відходять на другий план.

Ще одна причина такого взаємозв’язку рівня зайнятості матері та ваги дитини - у наступному: зайняті люди надто рідко збираються разом за одним столом. А в таких сім'ях, за даними статистики, вага кожного члена сім'ї дуже часто перевищує норму.

Джерело: http://www.fittrends.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.