З'явилася білизна для сором'язливих Автор: lesya · Опубліковано: 18.03.2011 11:57 · Розділ: Життя

Нещодавно британський винахідник Стів Бредшоу (Steve Bradshaw) придумав спеціальні труси для скромних та сором’язливих авіапасажирів, які не просвічуються рентгенівськими променями сучасних сканерів та ретельно приховують ті частини тіла, які людина не має бажання виставляти на всезагальний огляд. Водночас оператори апаратів повного сканування тіла, якими на даний час обладнана значна кількість аеропортів світу, зможуть у разі необхідності побачити на екранах спеціальних пристроїв різноманітні предмети, які загрожують суспільству та навколишньому світу. Це можуть бути, приміром, пістолети, ножі чи вибухові речовини.

І якщо труси 54-річний винахідник Бредшоу створив для чоловіків, то прекрасній половині людства він запропонував майки, здатні приховати від сканера груди. Невидимість геніталій та молочних залоз досягається завдяки використанню спеціальної фарби, яку наносять на «критичні» місця нижньої білизни. Фарба містить сульфат барію, алюміній, матове скло та інші матеріали.

Нова білизна зможе приховати від рентгенівських променів інтимні місця
Нова білизна зможе приховати від рентгенівських променів інтимні місця

Ідея створення рентгенонепроникного одягу з’явилася у Стіва Бредшоу після того, як цього року він не полетів до Іспанії, сперечаючись з поліцією та відмовляючись пройти «голе» сканування в британському аеропорту.

До речі, у даному контексті слід зауважити, що вчені з Каліфорнійського університету (University of California, UCSF) у Сан-Франциско, США, стверджують: сканування всього тіла небезпечне для здоров’я. Так, за словами фахівців, воно може стати причиною виникнення раку шкіри. Вплив рентгенівських променів не може бути позитивним, і хоча доза випромінювання буде безпечною, оскільки рівномірно розподілятиметься по всьому тілу, шкода, нанесена шкірі, може бути надто великою. До речі, на сьогоднішній день у 65 аеропортах США працює 315 «голих» сканерів.

Джерело: http://www.vokrugsveta.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.