Список знаменитостей, які дратують публіку найбільше Автор: lesya · Опубліковано: 17.03.2011 14:47 · Розділ: Культура

Інтернет-ресурс interfax.by цими днями склав рейтинг “найдратівливіших” знаменитостей. На десятому місці цього рейтингу розташувалися «Ранетки». Дівчата гордо називають себе поп-рок групою, однак в основному їхня аудиторія - школярі - навряд чи мають уявлення, хто такі The Rolling Stones, The Offspring, KISS тощо. Найбільше групу критикують за тексти.

Дев'яте місце зайняла Маша Распутіна. І складно сказати, чим найбільше дратує публіку епатажна співачка: голосом, поведінкою, зовнішнім виглядом - думки з цього приводу розходяться.

Восьме місце дісталося Миколі Баскову. Обличчя натурального блондина вже встигло всім порядно надокучити - він і на концертах, і в телепередачах, і в різноманітних шоу, на церемоніях, на сторінках журналів та газет. Отож не дивно, перенасичений народ збунтувався.

Тіматі у рейтингу найдратівливіших знаменитостей займає пяте місце (фото взято з сайту zamuzhem.net)
Тіматі у рейтингу найдратівливіших знаменитостей займає пяте місце (фото взято з сайту zamuzhem.net)

На сьомому місці - телепроект «Дом-2». Парадоксально, та факт: їх ненавидять, однак при цьому не припиняють дивитися скандальне шоу. Ймовірно, людям просто життєво необхідний об'єкт для роздратування.

На шостому місці опинилася знаменита Періс Хілтон. Спадкоємиця монстрів готельної індустрії вже давно здобула славу “тупенької” блондинки, ставши водночас синонімом дурості. Не виділяючись з-поміж інших ні особливим талантом, ні красою, ні розумом, вона, тим не менше, здобула популярність, якій міг би позаздрити сам Майкл Джексон у свої найкращі роки. Актриса, співачка, модель, телеведуча, модельєр, письменниця, ікона стилю, світська левиця... І все це - однаково низької якості.

П'яте місце здобув Тіматі. «Мажор, якому допомогли багаті батьки; нездара, який невдало копіює західних зірок, вміє лише хизуватися своїм багатством та робити нові татуювання», - це найпристойніші відгуки про молодого репера.

Четверте місце у Сергія Звєрєва. «Звезда в шоке» мерехтить скрізь та бісить як своїх співвітчизників, так і весь пострадянський простір. Сергію не можуть пробачити насамперед його зовнішнього вигляду, епатажного вбрання, зарозумілості, зіркової хвороби, саму манеру розмовляти та цілковиту відсутність голосу.

Третє місце дісталося світської левиці Ксенії Собчак. Левова частка «народної нелюбові» до Ксенії заслуга проекту «Дом-2». Не останню роль відіграли й невихованість, бажання поскандалити та явно завищена самооцінка. І нарешті, публіці не до вподоби нескромність, ненормативна лексика в ефірі та безглуздий спосіб життя.

Друге місце отримав Діма Білан. “За що?” - Міг би поцікавитися ображений Діма. “За гарненьке личко, солодкавість, безголосість та безталанність”, - відповіли б йому інтернет-критики. А найчастіше можна почути: “Дратує і все!”

А ось перше місце у нашому рейтингу зайняв Філіп Кіркоров. Нещодавно армія антифанатів співака неабияк поповнилася. Причиною цьому став скандал та побиття режисера «Золотого грамофона» Марини Яблокової. До того ж співакові часто закидають зоряну хворобу, надмірну та просто космічну зарозумілість, рімейки чужих пісень, надмірний гламур та пафос. Однак король російського попу продовжує збирати аншлаги, та молоді на його концертах з кожним разом стає менше.

Джерело: http://www.newsland.ru/


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?