Інтернет не відволікає дітей від телевізора Автор: lesya · Опубліковано: 17.03.2011 14:16 · Розділ: Цікаві факти

За даними статистики, близько 80% американських дітей віком до п'яти років користуються Інтернетом як мінімум один раз на тиждень. Однак захоплення Мережею не відволікає їх від перегляду дитячих телевізійних передач.

Фахівці некомерційної організації SesameWorkshop та дослідницького центру Joan Ganz Cooney стверджують, що у віковій групі від нуля до трьох років близько 60% американських дітей хоча б раз на тиждень користуються інтернетом, переглядаючи по засобах всесвітньої павутини дитячі телепередачі чи мультфільми. Разом з тим, педіатри не рекомендують привчати дітей до подібних розваг в такому ранньому віці: насправді краще привчити дитину до щоденних прогулянок, що значно зміцнить її імунітет.

І навіть в умовах сучасного свавілля Мережі та різноманітних технологічних досягнень, дослідники все ж сходяться на думці, що стрімке зростання популярності Інтернету серед дітей не може відвернути їх від телебачення. Так, в результаті проведеного дослідження виявилося, що близько 47% часу, який діти дошкільного віку витрачають на дозвілля, припадає на перегляд передач по телевізору - цей показник набагато вищий, ніж протягом останніх восьми років.

Інтернет не відвертає дітей від телевізора (фото взято з сайту tsn.ua)
Інтернет не відвертає дітей від телевізора (фото взято з сайту tsn.ua)

На додачу діти, як виявилося, ще й встигають читати книги - у віці від п'яти до дев'яти років близько 90% дітей витрачають на це заняття щодня не менше однієї години.

Зростаючи, діти мимоволі зменшують час, присвячений Інтернету. Фахівці пояснюють це тим, що у старших школярів змінюються пріоритети, з'являються нові види занять. До того ж у зв’язку із щорічним ускладненням шкільної програми важчими стають і домашні завдання, тому більше часу витрачається на вивчення уроків.

Разом з тим в процесі проведення експерименту дослідникам вдалося з’ясувати певні подробиці стосовно відеоконтенту, який переглядають діти й підлітки у віці від восьми до 18 років: виявилося, що п’яту частину усіх відео вони отримують з Інтернету на комп'ютер, смартфон або інший мобільний пристрій.

Джерело: http://news4k.com


Інші новини розділу