Незабаром телефони не потребуватимуть зарядки Автор: lesya · Опубліковано: 17.03.2011 14:03 · Розділ: Нові технології

Спеціалісти стверджують, що дуже скоро зникне необхідність заряджати мобільні телефони. Вірніше, так щоб зникнути зовсім вона не зникне, однак користуватися зарядним пристроєм доведеться не частіше ніж двічі місяць.

Так, нещодавно група інженерів Університету Іллінойсу (Illinois University) розробили метод, здатний продовжити час роботи «мобільників» та ноутбуків до 100 разів.

Дослідники впевнені, що використання вуглецевих нанотрубок замість металевого дроту дозволить значно скоротити споживання електроенергії окремих компонентів. Так, як відомо, нанотрубки в 10 тисяч разів тонші за людську волосину. Вони можуть використовуватися при виготовленні чіпів пам'яті.

Незабаром телефони не потребуватимуть зарядки
Незабаром телефони не потребуватимуть зарядки

«Я думаю, що кожна людина, яка щодня ставить телефон чи ноутбук на зарядку, хотіла б отримати пристрій, який зміг би працювати безперестанку тижнями або й місяцями», - зауважив у даному контексті керівник проекту Ерік Поп.

Він також заявив, що новостворений метод у недалекому майбутньому зможе підвищити рівень ефективності мобільних телефонів настільки, що для їхньої роботи вистачить теплової, сонячної або кінетичної енергії.

Джерело: http://www.wnd.su


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.