Найфатальніші коханки світу Автор: lesya · Опубліковано: 16.03.2011 13:07 · Розділ: Цікаві факти

"Жінки створені для того, щоб їх кохали, а не для того, щоб розуміли", - стверджував свого часу знавець жіночих душ Оскар Уайлд, який розумів жіночу сутність краще багатьох чоловіків. Так, деякі на перший погляд зовсім непривабливі жінки якимось чином зуміли назавжди закарбували свої імена в історії. Вони не були фатальними красунями, та їх запам'ятали у віках.

Найреволюційніша коханка усіх часів та народів - Інеса Арманд - познайомилася з Леніном у Парижі в присутності Крупської. І аж до самої смерті жінки Крупська відійшла на другий план - заради революції вона готова була простити Леніну все. Інеса ж була віддана і боротьбі, і головному вождю цієї боротьби. Померла вона від холери та була похована під кремлівською стіною.

Мата Харі танцювала бурлеск. Свого часу нею захоплювався весь Париж. Вважається, що вона була шпигункою під час Першої світової війни, тому французи розстріляли її за шпигунство на користь Німеччини. Однак до цього часу історія жінки оповита таємницею: дотепер достеменно невідомо, чи вдалося їй добути якісь цінні відомості, та й чи було її шпигунство реальністю, чи все це - міф, вигадки заздрісних ворогів чи ображених та забутих власними чоловіками дружин.

Айседора Дункан вела богемний спосіб життя. Вона була танцівницею та дружиною знаменитого й такого суперечливого Сергія Єсеніна. Доля не нагородила її неземною красою, однак, за твердженням сучасників, жінка приваблювала своєю незвичною природністю та натуральністю. Вона танцювала босоніж, і в кожному її русі простежувалася грація та природний шарм. Вся її постать засвідчувала шалену любов до життя в усіх його проявах. Якось Дункан написала: «Якщо моє мистецтво йсимволічне, то символ цей - один: свобода жінки та емансипація, намагання позбутися умовностей, які є основою пуританства». Сучасники вірили в те, що вона - провісниця майбутнього. Дункан називали геніальною, про неї писали, стверджуючи, що вона "перевернула і танець, і повсякденність".

Ліля Брік. Нею свого часу захоплювалося чимало відомих людей - Луї Арагон, Фернан Леже, Пабло Неруда, Сергій Параджанов, Марк Шагал, Ів Сен-Лоран. Своєю внутрішньою свободою Ліля зачаровувала всіх. І знаменитий Володимир Маяковський не став винятком. "Потрібно вселити у чоловіка віру в те, що він чудовий чи навіть геніальний, а інші просто цього не розуміють, - говорила вона. - І дозволяти йому робити те, чого не дозволяють вдома, приміром, палити чи їздити куди заманеться. Решта - за хорошим взуттям та шовковою білизною". Лілю Брік часто змальвують в образі фатальної жінки - якщо вона вирішувала завести роман, то її ніщо не могло зупинити. Її ім'я оповите легендами, а неймовірна чарівність Лілі Брік проявлялася насамперед у розмові, в розумі та умінні підкреслити важливість інтересів співрозмовника. Одягалася вона завжди модно та зі смаком, вміло приховуючи видимі недоліки. Ліля Брік була першою жінкою в Москві, яка одягла штани.

"Волосся фарбоване, та на обличчі не першої свіжості нахабні очі", - писала про Лілю Ахматова. Втім, Ганна Андріївна завжди вирізнялася своєю прямолінійністю.

А знаменита Мерилін Монро увійшла в історію як найзагадковіша коханка. Історія взаємин популярної актриси та президента США Джона Кеннеді дотепер вкрита мороком, як і її смерть. Достеменно невідомо, чи було це вбивство, чи самогубство, та хто за цим всім стояв. За життя Монро дійсно неабияк зіпсувала репутацію Кеннеді, однак правди про її смерті ніхто, скоріше за все, так і не дізнається. З дня загадкової смерті "блондинки всіх часів і народів” минуло більше 50 років, та її образ і сьогодні заслужено вважається еталоном жіночності.

Едвіна Каррі, коханка британського прем'єра Джона Мейджора, знеславила свого колишнього залицяльника, зіпсувавши йому кар'єру після того, як він вирішив з нею порвати. Жінці погрожували розправою, однак засліплена бажанням помсти, вона не злякалася, та, не захотівши мовчати, ризикуючи життям, написала книгу про взаємини з Мейджором. Книга дуже скоро стала бестселером, а кар'єрі прем'єра прийшов кінець. Едвіна розповіла, що їй неодноразово погрожували, двічі нападали та били, вимагаючи, щоб вона замовкла, погрожували вбити, якщо вона випустить книгу. Однак Каррі не передумала. Керована помстою чи почуття самолюбства, а може, просто через стійку упевненість у тому, що чоловікам, особливо впливовим, деякі вчинки не повинні сходити з рук. "Ніколи ні про одного британського політика не розповідали стільки принизливих дрібниць, як про Джона Мейджора", - зауважив один з його друзів. Найінтимніші подробиці життя цієї людини стали надбанням громадськості, а все тому, що він, боячись за свою кар'єру, викреслив з життя жінку, яка його по-справжньому кохала, змушуючи погрозами її замовчати.

Актриса Сільвія Крістель, яка здобула славу завдяки ролі в еротичній кінострічці "Еммануель", була коханкою французького президента Валері Жискара д 'Естена. Роман Сільвії та Валері почався ще до того, як він став президентом Франції. Президент не приховував своїх відносин, про них знала вся Франція. Актрису запрошували на всі офіційні заходи, окрім того президент часто брав її з собою у закордонні поїздки.

Однак найскандальніша історія кохання у Єлисейському палаці пов'язана з іменем Анн Пенже, яка була коханкою президента Франсуа Міттерана. Жак Ширак, заступивши на пост президента, одразу ж підписав указ про виселення Пенже та її позашлюбної дочки Мазарін з Єлисейського палацу. Загалом французи спокійно ставилися до того, що у Міттерана була коханка (за даними біографів, їх було багато), однак так і не змогли пробачити президентові того, що він виділив коханці безкоштовну квартиру в своїй резиденції, та ще й заперечував в інтерв’ю журналістам. По смерті Міттерана стався ще один скандал - члени сім'ї екс-президента заборонили коханці та позашлюбній доньці прийти на офіційний похорон Міттерана. На сьогоднішній день Анн ледве зводить кінці з кінцями, працюючи в одному з паризьких музеїв. А позашлюбна дочка Міттерана Мазарін судовим шляхом добилася прізвища батька та розпочала займатися політикою.

Моніка Левінські свого часу зіпсувала карєру американському президенту Біллу Клінтону
Моніка Левінські свого часу зіпсувала карєру американському президенту Біллу Клінтону

А однією з найспритніших коханок вважається Моніка Левінські, якій моментально вдалося зруйнувати кар'єру президента США Білла Клінтона, заробивши при цьому декілька мільйонів на смакуванні пікантних подробиць своїх нетривалих взаємин з Клінтоном. Громадськість була вражена, як тонко все було продумано: жінка навіть зберегла для історії плаття, в якому вона займалася сексом з Клінтоном. А для президента роман з Монікою ледь не обернувся відставкою. Більше того, першого політика США ледь не позбавили волі. А Моніка об'їхала весь із презентацією книги, присвяченій стосункам з президентом, а згодом зняла власний документальний фільм “Моніка в чорно-білих тонах, за який отримала багатомільйонний гонорар.

Джерело: http://news.students.ru/


Інші новини розділу