Сюжет фільму залежатиме від реакції глядачів Автор: lesya · Опубліковано: 16.03.2011 12:50 · Розділ: Нові технології

В американському місті Остіні, розташованому у штаті Техас, на фестивалі експериментального мистецтва South By Southwest відбулася прем'єра пригодницького фільму Unsound. Найцікавішим є те, що музичний супровід цієї експериментальної кінострічки, окремі нюанси фабули та навіть фінал повністю залежали від... реакції глядачів.

До пальців рук кожного, хто взяв участь у перегляді цього оригінального творіння (всього налічувалося 9 осіб), спеціалісти підключили електронні датчики, які стежили за пульсом та ступенем провідності шкіри.

Фільм став результатом півторарічної діяльності в рамках проекту Biosuite, над яким працюють представники медіакорпорації Filmtrip з Північної Ірландії, технологічної фірми BioControl Systems з Сан-Франциско та наукового центру аудіомистецтв Королівського університету Белфаста.

За допомогою спеціальних датчиків оцінюватиметься реакція глядачів
За допомогою спеціальних датчиків оцінюватиметься реакція глядачів

Подробиці того, яким саме способом фізіологічна реакція глядачів впливала на перебіг фільму, поки що залишаються в таємниці. А відгуки глядачів з приводу побаченого найрізноманітніші: комусь сподобалося, а хтось відчув себе боргом (для тих, хто поняття не має, що таке Star Trek, пояснюємо: борги - це нація роботів з колективним розумом, які намагається асимілювати все живе).

У недалекому майбутньому технологію планують використати для “удосконалення” телебачення та відеоігор.

Джерело: http://culture.compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.