Ченці 17 століття полюбляли пивну дієту Автор: lesya · Опубліковано: 16.03.2011 11:50 · Розділ: Цікаві факти

Мешканець штату Айова Джей Уїлсон вирішив протягом усього Великого посту вживати виключно пиво та воду - таким способом 38-річний американець планує перевірити на собі пивну пісну дієту, якої ще в 17 столітті дотримувалися ченці ордена Пауланер, які свого часу стали засновниками знаменитої німецької пивоварні Paulaner.

Сам Вілсон вміє виготовляти пиво в домашніх умовах, однак, за твердженням чоловіка, сам він ніколи раніше не пробував замінити цим хмільним напоєм їжу. Водночас американець підкреслив, що головною метою його експерименту є насамперед перевірка можливостей власного організму.

Протягом дня Вілсон випиває до чотирьох порцій пива, кожна з яких містить не менше 288 кілокалорій. Між прийомами пива американець п'є воду, запобігаючи цим самим зневодненню організму. Протягом своєї пісної дієти Вілсон перебуватиме під постійним наглядом професійних медиків.

Американець вирішив постити з пивом та водою (фото взято з сайту bodraschy-lesch.livejournal.com)
Американець вирішив постити з пивом та водою (фото взято з сайту bodraschy-lesch.livejournal.com)

І той факт, що, за словами медиків, пивна дієта здатна завдати шкоди здоров'ю, не став на заваді Вілсону - чоловік не має наміру відмовитися від свого задуму, плануючи дотриматися обраного раціону аж до Великодня.

Нагадаємо, що католицький Великий піст у 2011 році розпочався в середу, 9 березня, та триватиме протягом 46 днів. В цей період віруючі католики обмежують себе в їжі, відмовляючись зазвичай від вживання м'яса.

До речі, в окремих джерелах стверджується, що під час Великого посту німецькі ченці й справді вживали виключно пиво, яке вони називали рідким хлібом.

Джерело: http://www.rosbalt.ru


Інші новини розділу