Жінок не цікавлять ідеальні чоловіки Автор: lesya · Опубліковано: 16.03.2011 11:37 · Розділ: Суспільство

Результати ще одного опитування, проведеного британськими вченими, в процесі якого спеціалісти намагалися з’ясувати, чого ж насправді хочуть жінки від чоловіків, показали, що представницям прекрасної статі зовсім не потрібні ідеальні партнери.

Так, майже 56% опитаних дівчат зізналися, що вони всіляко намагаються уникнути стосунків із фізично досконалими шанувальниками, які вирізняються з-поміж інших насамперед привабливою зовнішністю та фігурою. Основною причиною такої відмови виявилося марнославство, яке, на думку більшості жінок, притаманне всім без винятку красеням.

Отож небажання представниць прекрасної статі рано чи пізно розчаруватися у парнері, зіткнувшись із зарозумілістю та нарцисизмом, найчастіше перешкоджає спілкуванню із, здавалося б, ідеальними чоловіками десь 85% опитаних жінок - вони вважають названі недоліки найнеприємнішими рисами чоловічого характеру та поведінки. Разом з тим, 99% дівчат мріють про веселого хлопця з хорошими манерами та добре розвиненим почуттям гумору, з яким вони могли б відчувати себе комфортно. І нічим не примітна зовнішність та не надто струнка й атлетична фігура дуже часто тут відходять на задній план.

Окрім цього, більшість дівчат обов’язково звернуть увагу на вміння чоловіка вести себе у компанії, його надійність та відповідальність. Не останнє місце у виборі партнера належить і наявності спільних інтересів і тем для розмов. Натомість чоловіки, принаймні на етапі зародження взаємин, набагато більше уваги приділяють жіночій зовнішності, аніж внутрішнім особливостям. За підсумками анкетування, в середньому кожен четвертий представник сильної статі мріє про струнку та миловидну подругу, і вже згодом замислюється над особливостями її характеру.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.