Активні заняття спортом шкодять жінкам Автор: lesya · Опубліковано: 16.03.2011 11:30 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно вчені з університету Торонто у Канаді виявили окремі негативні наслідки активних занять спортом для жінок. В процесі дослідження з’ясувалося, що у фізично активних дівчат знижується рівень естрогену, внаслідок чого в організмі відбуваються збої: низький рівень естрогену стає причиною затримки першої менструації, призводячи в майбутньому до подальших порушень циклу.

Разом з тим групі вчених під керівництвом професора Мері Тірні вдалося з'ясувати, що надто активні тренування руйнують нервові клітини спортсменок. Та попри це дослідники наголошують, що цей процес відбувається дуже повільно і стає помітний вже в літньому віці.

Жінкам під час клімаксу варто зменшити фізичні навантаження (фото взято з сайту gigamir.net)
Жінкам під час клімаксу варто зменшити фізичні навантаження (фото взято з сайту gigamir.net)

Під час дослідження спеціалісти спостерігали за 90 жінками протягом п'яти років. Половина учасниць експерименту виконували вправи тричі на тиждень, займаючись на тренажерах не менше двох годин. Інші ж присвячували тренуванням всього одну годину на день, та ще й з меншими навантаженнями. В результаті виявилося, що в організмі 27 відсотків учасниць першої групи відбулися негативні зміни, а у трьох випадках навіть виявили ​​хворобу Альцгеймера.

Саме тому, опираючись на отримані результати, медики настійно рекомендують жінкам в період клімаксу не переставати займатися спортом, однак, за словами фахівців, необхідно знижувати фізичні навантаження.

Джерело: http://www.internovosti.ru/


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.