"С милым рай и в шалаше": вчені науково підтвердили правильність цього твердження Автор: lesya · Опубліковано: 15.03.2011 08:41 · Розділ: Суспільство

Нещодавно співробітники Нью-Хемпшірского та Єльського університетів експериментальним шляхом вирішили дослідити, чи існує хоча б якийсь зв'язок між відчуттям захищеності та сприйняттям людини матеріальних благ.

На першому етапі експерименту фахівці протестували 185 осіб у віці приблизно 35 років. Їх поділили на дві групи. Учасникам першої запропонували пригадати момент, коли вони найбільше відчували підтримку та турботу з боку близької людини. Друга група піддослідних повинна була пригадати якусь приємну подію, приміром, вечерю в дорогому ресторані. Після цього учасників двох груп попросили назвати ціну ковдр, якими вони вкриваються у себе вдома. В результаті учасники другої групи оцінили ковдри майже в три рази дорожче.

Якщо поряд кохана людина, матеріальні блага відходять на другий план
Якщо поряд кохана людина, матеріальні блага відходять на другий план

"Якщо людину люблять, то для неї всі матеріальні блага знецінюються", - зауважує викладач психології з Нью-Хемпшірского університету Едвард Лемей. Зроблений ним висновок підтвердили й результати інших експериментів, проведених у рамках дослідження.

Якщо між людьми встановлюється правильний зв'язок, то в такій єдності людина набуває впевненості, яка наповнює її життя, робить сильнішою та успішнішою. І тоді прагнення матеріальних благ відступає на другий план. Залишаються дрібниці - розпізнати цей єдиний правильний зв'язок.

Джерело: http://kabmir.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.