У Китаї проходять масові арешти виробників контрафактної продукції Автор: lesya · Опубліковано: 15.03.2011 09:12 · Розділ: Суспільство

Цими днями у Китаї представниками влади було заарештовано більше трьох тисяч підприємців, яких спіймали на незаконному виробництві та продажі підроблених лікарських препаратів, алкогольних напоїв, мобільних телефонів та інших товарів відомих марок. За даними агентства Associated Press, Китай вже протягом кількох останніх років займає перше місце у світі з виготовлення контрафактної продукції.

Кампанія по боротьбі з «піратським бізнесом» стартувала в країні минулого жовтня - багато в чому вона була викликана зростаючим міжнародним тиском. Торгові партнери Китаю - а особливо зі США - звернулися до представників влади країни з вимогою «покласти край незаконному копіюванню» товарів відомих та модних брендів. У відповідь на такі зауваження офіційний Пекін пообіцяв взяти ситуацію під свій контроль та приступити до негайних дій, які змогли б показати позитивний результат вже найближчим часом.

Зауважимо, що у майбутньому Комуністична партія Китаю має намір перетворити країну з «дешевої робочої сили» у першокласного виробника.

«Дотримання авторського права та основних вимог законодавства у сфері інтелектуальної власності необхідне насамперед для того, щоб у майбутньому сформувати суспільство та побудувати країну, орієнтовану на інновації», - заявив глава Відділу у справах законодавства при міністерстві комерції КНР Лі Ченган.

Китайські підприємці займалися контрафактним виготовленням товарів відомих брендів (фото взято з сайту forum.sn.cv.ua)
Китайські підприємці займалися контрафактним виготовленням товарів відомих брендів (фото взято з сайту forum.sn.cv.ua)

Китайські підприємства, які займаються виробництвом піратських CD, DVD, шиють одяг знаменитих дизайнерських брендів тощо щороку завдають багатомільярдних збитків законослухняним компаніям.

Зауважимо, що під час останнього рейду представники правоохоронних органів КНР вилучили близько 26 тисяч контрафактних стільникових телефонів брендів Nokia та Apple, підроблені сумки Louis Vuitton та годинники Rolex, техніку, одяг і навіть лікарські препарати. Окрім того, представникам влади країни вдалося виявити та закрити 292 веб-сайти, які займалися продажем фальшивої продукції не лише по всій території Китаю, а навіть за його межами.

Джерело: http://www.gazeta.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.