Побачити невидиме тепер стало можливим Автор: lesya · Опубліковано: 15.03.2011 08:58 · Розділ: Нові технології

Троє норвезьких дизайнерів - Тімо Арнолл, Йорн Кнутсен і Ейнар Снів Мартінуссен - навчилися бачити невидиме. Винахідникам досить- таки простим способом вдалося сфотографувати сигнал мережі Wi-Fi.

Спершу вони сконструювали сітку, до якої прикріпили 80 світлодіодів. Інтенсивність випромінення діодів залежала від потужності сигналу безпровідникового Інтернету. У ролі передавача винахідники використали чотирьохметрову рейку. Встановивши фотоапарат на штатив, вони ходили з сіткою перед об'єктивом.

Вченим вдалося сфотографувати евидимі сигнали мережі Wi-Fi.
Вченим вдалося сфотографувати евидимі сигнали мережі Wi-Fi.

В результаті талановиті дизайнери отримали знімок із зображенням своєрідної стіни, яка й показувала рівень сигналу.

Найближчим часом норвежці спробують провести схожий експеримент з мережами 3G і GSM.

Окрім того, один із учасників дослідження - Ейнар Снів Мартінуссен - напише книгу, присвячену деталям проведеного експерименту.

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.