Бананова шкірка очистить воду Автор: lesya · Опубліковано: 15.03.2011 09:52 · Розділ: Нові технології

Спеціалісти American Chemical Society на підставі окремих фактів, отриманих в результаті проведення відповідних експериментів та досліджень, вважають, що бананову шкірку можна використовувати для очищення води від багатьох шкідливих елементів, зокрема від важких металів. Так, нещодавно виявилося, що подрібнена шкірка бананів значно краще справляється з очищенням води у порівнянні з багатьма іншими сучасними матеріалами.

Шкірки від бананів використовуватимуть в установках для очищення води
Шкірки від бананів використовуватимуть в установках для очищення води

Сучасні промислові виробництва забруднюють воду металами, зокрема свинцем і міддю. Ці метали, за твердженням фахівців, шкодять нашому здоров'ю. Водночас ті методи, які використовуються сьогодні для видалення важких металів з води, як правило, надто дорогі. Більше того, деякі речовини, які входять до їхнього складу, є токсичними. Саме тому за таких умов широке застосування бананової шкірки може стати недорогим, однак дуже ефективним рішенням проблеми, пов’язаної з очищенням води. Завдяки вмісту окремих речовин, бананова шкірка може легко очистити воду від свинцю та міді. А новостворені установки, виготовлені із використанням бананової шкірки, можна використовувати до 11 разів. При цьому ефективність їхня зовсім не знизиться.

Джерело: http://zhelezyaka.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.