Позбутися наркозалежності допоможуть заняття спортом Автор: lesya · Опубліковано: 14.03.2011 17:35 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені стверджують, що заняття спортом та фізичні вправи значно знижують потяг до марихуани у наркозалежних пацієнтів. У даному контексті американські фахівці з Університету Вандербільта, провели спеціальне дослідження, присвячене проблемі взаємозв’язку наркотичної залежності та активного способу життя. Під час проведення експерименту вживання канабісу серед учасників дослідження скоротилося наполовину. Цьому сприяли тридцятихвилинні тренування на біговій доріжці, які тривали близько двох тижнів. До речі, отриманими результатами наркологи вперше довели користь фізичної активності у випадку наркотичної залежності від марихуани.

На перший погляд зовсім нешкідлива звичка може перерости в серйозне захворювання (фото взято з сайту ifact.com.ua)
На перший погляд зовсім нешкідлива звичка може перерости в серйозне захворювання (фото взято з сайту ifact.com.ua)

Водночас, за даними статистики, у США протягом останнього десятиліття частота вживання конопель та рівень залежності від марихуани значно зросли в усіх вікових групах. Разом з тим фахівці стверджують, що у 2009 році близько 16тис.700 американців хоча б раз на місяць курили марихуану, а 6 млн. мешканців США вживали канабіс протягом 20 а то й більше днів на місяць. За словами лікарів, те, що виглядає як зовсім невинна звичка непомітно переростає у тяжке захворювання, яке вимагає тривалого лікування. Куріння канабісу може призводити до розвитку психозу, попереджають лікарі. А неврологи у даному контексті стверджують, що фізичні вправи позитивним чином змінюють роботу мозку, допомагаючи позбутися залежності від конопель.

Джерело: http://www.ami-tass.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.