Рейтинг найкращих навчальних закладів світу Автор: lesya · Опубліковано: 14.03.2011 17:27 · Розділ: Освіта

Цими днями додаток до британської газети Times - Times Higher Education, який щороку восени публікує рейтинг 200 найкращих вузів світу, цього року виділив у окремий рейтинг список найкращих навчальних закладів світу з точки зору репутації та популярності - World Reputation Rankings.

Англійський Кембридж
Англійський Кембридж

У новому рейтингу попереду всіх європейських вузів опинився британський Кембридж, який посів третє місце. Перше місце у даному рейтингу зайняв американський Гарвард, друге дісталося Массачусетському технологічному університету. А окрім Кембриджа до списку десяти найкраших вузів країн Європи увійшли також Оксфорд, який зайняв 6-е місце, та Токійський університет.

Всього до репутаційного списку найкращих вузів світу потрапило сто закладів. З них - 45 вузів зі США, 12 - з Великобританії, 5 - з Японії та по 4 - з Канади, Австралії, Німеччини та Нідерландів.

Найкращим німецьким ВНЗ в аспекті репутації та популярності став Мюнхенський університет, Швейцарії - Федеральний технологічний інститут Цюріха, Нідерландів - Технологічний університет Делфта. А найкращу репутацію серед французьких вузів здобула Політехнічна школа Парижу.

Сегодня в Украине нет ВУЗов, которые могли бы конкурировать с лучшими 200 университетами мира. Для увеличения рейтинга отечественных ВУЗов нужен тотальный пересмотр подхода к образованию, должна проводиться на всех уровнях образования контрольная робота заказать курсы по увеличению профессиональных качеств преподавателей, и только тогда можно проводить реформирование образовательной системы в стране.

Джерело: http://www.topnews.ru


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.