У столиці пройшов гольф-турнір на шпильках Автор: Вікторія · Опубліковано: 26.05.2009 10:05 · Розділ: Суспільство

Столичний «Гольф Центр Київ» на Оболонській вирішив організувати перший міжнародний жіночий турнір «Гольф на шпильках».

Подивитися на незвичайні змагання з'їхалися десятки журналістів і глядачів зі всього міста. Елітний турнір зібрав 8 команд. Серед учасників були журналісти, радіо ведучі, зірки шоу-бізнесу. Керував цим змаганням абсолютний чемпіон світу і США по гольфу Джош Олсон, який спеціально приїхав до України, щоб дати декілька уроків українським дівчатам.

«Почнемо змагання з подарунків чи пояснити правила гри?» - питав ведучий свята, звертаючись до учасниць. Перший варіант дівчатам сподобався більше. Організатори тут же продемонстрували декілька золотих кулонів, які повинен отримати переможець. А правила виявилися вельми прості: кинути кульку якнайдалі.

Першими ключки взяли власниця модельного агентства, Влада Литовченко і співачка, Міка Ньютон. Поки Міка розмахувала ключкою в різні боки, розганяючи навколо себе народ, Литовченко вправлялася в стійці. Телеведуча Руслана Писанка, із знанням справи, показала їй, як потрібно тримати ключку.

Інші пари були не менш зоряні. Дві популярні співачки Наталія Валевська і Катя Бужинська виглядали досить упевнено. Перед змаганням відомий «гусак» Валерій Чигляєв вирішив розім'яти Бужинській плечі - зробив масаж. Щоправда, зірці це особливо не допомогло. Справжньою рекордсменкою по метанню м'ячика стала танцівниця Олена Шоптенко. Після її удару м'яч майже попав в ціль. За свою «точність» переможниця «Танців із зірками» отримала рубінове сердечко.

Джерело kp.ua


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.