Секрет подружнього щастя - у зовнішній схожості партнерів Автор: lesya · Опубліковано: 14.03.2011 12:30 · Розділ: Життя

Мешканка Нью-Йорка, письменниця Христина Блум вирішила запустити сайт, на якому люди матимуть можливість знаходити собі партнера, зовні схожого на них. Ідея створення такого оригінального ресурсу з’явилася у Блум після того, як, розлучившись із власним чоловіком, вона віднайшла своє щастя у шлюбі з молодиком, зовні схожим на неї.

Спершу Блум не помічала, що вона та її новий обранець схожі між собою. Однак з часом друзі та знайомі дедалі частіше почали вказувати їй на зовнішню схожість з коханим. Після цього жінка, зацікавившись питанням залежності щастя в особистому житті від зовнішньої схожості партнерів, почала вишукати пари схожих зовні людей.

Блум стверджує, що секрет подружнього щастя - у зовнішній схожості партнерів
Блум стверджує, що секрет подружнього щастя - у зовнішній схожості партнерів

В результаті дослідження Блум дійшла висновку, що значну кількість осіб і справді приваблюють люди зі схожими рисами обличчя. Отож зовсім недавно Христина зареєструвала домен FindYourFaceMate.com, де до кінця березня має бути запущений відповідний сайт знайомств.

За словами Блум, на FindYourFaceMate.com можна буде завантажити свою фотографію, після чого програмне забезпечення ресурсу проаналізує її та підшукає схоже зображення. Під час здійснення комп’ютером аналізу даних враховуватимуться особливості рис та форми обличчя.

До речі, цікаве припущення Блум про те, що люди часто шукають схожих на себе партнерів, неодноразово привертало увагу вчених усього світу. Так, приміром, у 2009 році вчені з Сент-Ендрюського університету провели дослідження, в результаті якого з'ясували, що жінки, як правило, вибирають схожих на себе чоловіків. Схожий висновок зробили й вчені з університету Ліверпуля у 2006 році.

Джерело: http://www.today.kz


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.