Бесс Купер визнана найстарішою людиною на Землі Автор: lesya · Опубліковано: 14.03.2011 09:03 · Розділ: Життя

Титул найстарішої людини на Землі отримала американка Бесс Купер, яка мешкає в будинку для перестарілих в штаті Джорджія. Вона народилася 21 серпня 1896 і стала свідком діяльності 21 президента (від Грувер Клівленда до Барака Обами), пережила дві світові війни та Велику депресію 1929 року. На сьогоднішній день жінці виповнилося 114 років і шість місяців.

За даними газети The Daily Telegraph, на цьому тижні у будинку для людей похилого віку представники книги рекордів Гіннеса провели офіційну церемонію визнання Бесс Купер найстарішою мешканкою планети.

Сама ж Бесс Купер у 2009 році, відзначаючи 113-й день народження, відкрила секрет свого довголіття: "Я ніколи не лізу не в свою справу і не вживаю шкідливої їжі".

Бесс народилася й виросла у графстві Салліван, штат Теннессі, у багатодітній сім’ї (у жінки було семеро братів і сестер. З дитинства Бесс вела активний спосіб життя - разом із старшими братами лазила по деревах та купалася в річці. В цьому й полягає, за переконанням її сина Сіда, секрет довголіття Бесс.

Під час Першої світової війни Бесс переїхала до штату Джорджія, де влаштувалася працювати вчителькою у школу. У 20-х роках ХХ століття вона вийшла заміж. З чоловіком Бесс прожила близько 40 років - майже півстоліття тому він помер.

Старенька Бесс Купер зі своїм онуком (фото взято з сайту sholomon.livejournal.com)
Старенька Бесс Купер зі своїм онуком (фото взято з сайту sholomon.livejournal.com)

Бесс народила чотирьох дітей, а вони, у свою чергу, подарували їй дванадцять онуків. У місіс Купер також багато правнуків і один праправнук.

До 105 років Купер мешкала одна, не бажаючи переселятися до будинку перестарілих, однак коли стан її здоров'я різко погіршився, син вирішив все-таки помістити її в притулок, оскільки, пояснив він, у матері погіршився зір і слух.

До речі, найстарішим чоловіком світу визнано Уолтера Бренінга - минулого вересня йому виповнилося 114 років.

Джерело: http://www.newsru.com


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.