Експонатом унікальної виставки став головний мозок Автор: lesya · Опубліковано: 14.03.2011 09:57 · Розділ: Цікаві факти

У Науковому центрі Брістоля проходить унікальна виставка, яка отримала назву All About Us, що в перекладі з англійської означає "Все про нас". Експонати, запропоновані для перегляду, розділені на 7 груп за такими категоріями: одні з них ілюструють роботу серцево-судинної системи людини, інші - функціонування органів чуття, розмноження, пересування, травлення тощо, розкриваючи "секрети" ДНК та мозку.

Організатори виставки заявили, що її відвідувачі мають унікальну можливість детально розглянути "складові частини" чуда, яке являє собою людське тіло, а також отримують доступ до наукових та медичних лабораторій, де проводяться різноманітні дослідження.

Невідомий донор дав згоду на те, щоб його мозок виставили на загальний огляд (фото взято з сайту tsn.ua)
Невідомий донор дав згоду на те, щоб його мозок виставили на загальний огляд (фото взято з сайту tsn.ua)

Одним з найбільш "ефектних" експонатів “розчленованої” виставки є людський мозок, вмонтований у спеціально створену прозору пластину таким чином, що відвідувачі виставки можуть одночасно спостерігати за роботою лівої та правої півкулі.

Організатори виставки розповідають, що анонімний донор дав добровільну згоду на те, щоб його мозок згодом виставили на загальний огляд. До речі, цей незвичайний експонат розміщений таким чином, щоб відвідувачам було зручно "споглядати його й одночасно роздумувати".

Джерело: http://www.newsru.co.


Інші новини розділу