Процес очікування поїзда стане веселішим Автор: lesya · Опубліковано: 14.03.2011 10:19 · Розділ: Життя

На головному вокзалі в Нюрнберзі для дітей спеціально облаштували місце, призначене для очікування поїзда. Офіційне відкриття залу відбулося цими днями в присутності глави залізничного концерну Deutsche Bahn Рюдігера Грубе.

«Спеціально обладнаний зал очікування зробить поїздку залізницею приємною, особливо для наймолодших мандрівників», - зауважив Грубе.

Приміщення, розташоване на території площею 40 кв. м, з гірками й спортивним спорядженням, іграми, зоною для творчості та відеоекранами призначене для урізноманітнення такого нудного та стомлюючого очікування поїзда. За дітьми до 14 років допомагатимуть доглядати добровільні помічники - волонтери, а для батьків з немовлятами обладнали окрему кімнату з повивальними куточками.

Зал обладнають спеціальними відеоекранами та спортивними тренажерами для дітей (фото взято з сайту proekty.ru)
Зал обладнають спеціальними відеоекранами та спортивними тренажерами для дітей (фото взято з сайту proekty.ru)

Пасажири - здебільшого це батьки, які беруть з собою дітей, однак буває й так, що діти подорожують самостійно й без супроводу дорослих, можуть скористатися залом очікування в Нюрнберзі з 7 до 19 години шодня.

За словами глави Deutsche Bahn, незабаром схожі зали очікування для дітей повинні з'явитися в чотирьох інших містах Німеччини - Ессені, Франкфурті-на-Майні, Дюссельдорфі та Кельні.

Джерело: http://www.newsboy.ru/


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.