Ожиріння викликає отупіння Автор: lesya · Опубліковано: 11.03.2011 08:08 · Розділ: Краса і здоров'я

Результати незвичайного дослідження опублікували вчені США: їм вдалося встановити пряму залежність рівня інтелекту людини від її ваги.

За твердженням фахівців, із надмірним збільшенням ваги у людини розвивається схильність до деградації розуму. Особливо часто цей феномен спостерегли у людей з надмірною вагою, які досягли сорокарічного віку.

Якщо твердження вчених правдиве, то важко навіть уявити рівень розумового розвитку чоловіка такої комплекції (фото взято з сайту solarnavigator.net)
Якщо твердження вчених правдиве, то важко навіть уявити рівень розумового розвитку чоловіка такої комплекції (фото взято з сайту solarnavigator.net)

За допомогою спеціальної порівняльної магнітно-резонансної томографії головного мозку людей у ​​віці від 40 до 60 років із нормальною вагою, зайвою вагою та ожирінням, було встановлено, що в повних людей знижується рівень функціональної активності нижньої тім'яної ділянки мозку, лобової ділянки, передньої поясної звивини, гіпокампу та інших частин. Водночас із збільшенням ступеня ожиріння зростає рівень атрофії сірої речовини кори головного мозку.

Джерело: http://www.medpulse.ru/


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.