Прогулянки по магазинах корисні для жіночого здоров’я Автор: Вікторія · Опубліковано: 26.05.2009 09:35 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені з Британії провели опитування і з'ясували, що багато жінок, які захоплюються походами по магазинах, роблять це не тільки з легковажності та любові до обновок. Шопінг допомагає жінкам позбавитися від стресу та отримати розрядку у важкі для них часи. Дуже часто жінки залишають багато грошей в магазинах саме тоді, коли зазнають фінансових труднощів.

Британські вчені опитали 700 жінок і прийшли до висновку, що 79% з них роблять рейди по магазинах, щоб справитися з емоційними проблемами, а не просто витратити гроші та придбати чергову сумочку. 40% опитаних пояснили своє прагнення пройтися по магазинах депресією, а 60% - поганим настроєм. Багато жінок стверджують, що шопінг однозначно піднімає їм настрій.

«Подібне прагнення витратити гроші служить для того, щоб справитися з надмірними емоціями», - розповіла автор дослідження професор Карен Пайн (Karen Pine) з університету Хертфордшира. Пайн пояснила, що здатність управляти емоціями дуже важлива для психічного і фізичного здоров'я, тому люди знаходять свої способи розслабитися, включаючи вживання наркотиків і алкоголю. Покупки – це метод, який часто використовується жінками.

«Якщо шопінг є емоційною звичкою для жінок, вони можуть відчувати необхідність робити покупки навіть у фінансово важкі часи. Також, якщо у жінки немає грошей на покупки, вона може впасти в депресію і у неї з'являться проблеми з психічним здоров'ям», - сказала професор Пайн. Проте дослідження також показало, що не всі жінки отримують емоційну розрядку від прогулянки по магазинах.

Близько 25% респонденток заявили, що у них з'являється відчуття провини, сорому та жалю, коли вони що-небудь купують, а 70% переживають з приводу витрачених грошей.

Джерело health-ua.org


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.