Дівчинка, яка ніколи не виросте Автор: lesya · Опубліковано: 11.03.2011 07:59 · Розділ: Медицина

Ріст семилітньої дівчинки, у якої виявили рідкісне захворювання, ніколи не перевищить кількох десятків сантиметрів. Кенаді Джордан Брумлей з'явилася на світ 13 лютого 2003 року. Дівчинка важила при народженні трохи більше одного кілограма, а довжина її тіла заледве перевищувала розміри грошової купюри.

Вже на четвертому місяці вагітності мати дівчинки відчула щось неладне: її живіт анітрохи не збільшувався. Медсестри, намагаючиь заспокоїти майбутню матір, запевняли, що дитина тільки-но почала рости, а сповільнений ріст в утробі матері - явище звичне.

Однак на восьмому місяці занепокоєні батьки все- таки зважилися зробити УЗД. Здивуванню лікарів не було меж - розмір плоду становив кілька сантиметрів.

Мати дуже турбується за майбутнє донечки
Мати дуже турбується за майбутнє донечки

Лікарі поставили Кенаді Брумлей невтішний діагноз - вроджений нанізм, який означав, що, цілком ймовірно, дівчинка більше не буде рости.

Окрім цього медики запевнили батьків, що новонароджена навряд чи коли-небудь навчиться ходити або говорити.

- Одразу ж після народження дівчинки, я безперестанку молилася, щоб вона заплакала. Тоді я б зрозуміла, що вона жива, - розповіла мама дівчинки Бріанна.

На даний час зріст семирічної Кенаді відповідає розмірам однорічної дитини. Водночас організм дитини функціонує абсолютно нормально, дотримані й усі тілесні пропорції. І лише кістки маляти у зв'язку з крихітними розмірами гранично тендітні.

- Навколо моєї дюймовочки не просто великий, а гігантський світ, тож не дивно, що мені постійно хочеться її від нього вберегти, - поділилася турботлива мати.

А трохи згодом у дівчинки з'явився молодший брат, який народився з нормальною вагою - три з половиною кілограми.

Цікаво, що у цілому світі налічується трохи більше 100 осіб, які страждають уродженим дварфізмом, з них 40 мешкають у США.

Джерело: http://www.lifenews.ru/


Інші новини розділу