Як роздратувати свою половинку? - Дуже просто... Автор: lesya · Опубліковано: 10.03.2011 15:32 · Розділ: Життя

Ні для кого не секрет, що чоловіки споконвіку дратували жінок. І навпаки. І з цим, на жаль, нічого не поробиш. Однак за даними популярних західних письменників-психологів Христини Хопкінсон та Жиль Корен, останнім часом список дратівливих речей значно зріс та дещо змінився.

Отже, що ж насправді дратує чоловіків? Насамперед це:

- Небажання чи невміння чітко висловлювати свою позицію, оформлювати думку - це дратує понад половину опитаних чоловіків. Представники сильної половини людства хотіли б чути від жінки, чого ж вона хоче насправді.

- Коли в ресторані жінка не замовляє десерту, при цьому з'їдаючи всю порцію свого кавалера та залишаючи його злим і голодним.

На перший погляд, цілком звичайні вирази та вчинки можуть викликати у вашої половинки спалах гніву (фото взято з сайту tsn.ua)
На перший погляд, цілком звичайні вирази та вчинки можуть викликати у вашої половинки спалах гніву (фото взято з сайту tsn.ua)

- Коли надто довге волосся дівчини забиває злив у ванній;

- Коли, вирушаючи на спільний відпочинок, жінка бере з собою цілу купу нікому непотрібного та недоречного вбрання, забуваючи покласти до валізи улюблену книгу, а згодом відбирає в чоловіка журнал чи газету, які він спеціально взяв, щоб насолодитися на відпочинку.

- Коли на курорті вона несподівано починає прискіпливо вивчати номер готелю, всіма можливими способами висловлюючи своє невдоволення.

- Коли вона раптово «втомлюється» під час гри, наперед усвідомлюючи, що програє.

А ось список речей, здатних довести до “білої гарячки” жінок:

- Звичка коментувати телевізійні передачі, які вони переглядають разом.

- Численні дроти від усіх приладів та техніки, які до того ж обов’язково чомусь повинні бути переплутані, а також вщерть заповнені старими проводами та гаджетами, які ще так років із двадцять тому вийшли з ужитку, шухляди шаф та комодів.

- Нестерпна звичка розкидати дріб'язок (і не тільки гроші, а взагалі, будь- які дрібні предмети) де попало, колекціонуючи та дбайливо складаючи їх купками або стопками на столах і тумбочках.

- Замочений на невизначений термін посуд у раковині (мовляв, я ж замочив посуд, а значить допомагаю тобі в господарстві);

- Коли чоловік говорить: «У нас закінчився цукор», забираючи собі до чаю останню ложку.

- Мокрі рушники, які чомусь опиняються в найнесподіваніших місцях.

А в результаті незліченних дискусій на російських форумах з приводу «дратує - не дратує», в топі речей, які дратують жінок найбільше - скатані равликами брудні шкарпетки, засунуті в найдивовижніші місця. А чоловіків дратують наші комплекси з приводу надмірної ваги та нескінченна балаканина по телефону з подружками. Однак, незважаючи на такі “жахливі” речі, ми все одно одне одного кохаємо!

Джерело: http://kp.ru/daily/


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.