Жінкам у спілкуванні з чоловіками допомагає фантазія Автор: lesya · Опубліковано: 10.03.2011 15:20 · Розділ: Життя

Нещодавно вчені з’ясували, що саме допомагає жінкам легко та вправно знаходити спільну мову з чоловіками. В результаті проведеного фахівцями експерименту виявилося, що прекрасній половині людства у спілкуванні з чоловіками допомагає фантазія.

Так, спеціалісти з університету Міссурі з'ясували, що розвинена уява дівчини допомагає їй швидко знаходити спільну мову з чоловіками. Водночас результати проведеного експерименту доводять, що найефективнішим способом розвитку фантазії є, насамперед, написання творів на різні теми. Однак допомогти сформувати та удосконалити власну уяву допоможе й популярна в Америці гра, в якій учасників по черзі змушують описати яку-небудь картинку, після чого з отриманих відповідей утворюють єдину розповідь, яка обов’язково повинна включати в себе розвиток та завершення сюжету.

Спілкування з чоловіками стає значно простішим, якщо у жінки добре розвинена фантазія (фото взято з сайту zastavki.ne)
Спілкування з чоловіками стає значно простішим, якщо у жінки добре розвинена фантазія (фото взято з сайту zastavki.ne)

Керівник дослідження, професор психології Стефані Рід-Арндт, у даному контексті зауважує, що практика використання власне ігрових методів, спрямованих на розвиток фантазії, чудово допомагає налагодити комунікацію всередині групи. За словами вченої, це відбувається тому, що кожен учасник гри отримує шанс максимально проявитися. Позитивний ефект спостерігався у групі, яка складається з чоловіків та з жінок. Такі заходи, вважають фахівці, допоможуть побороти в собі невпевненість, подолати психічні розлади, такі як, приміром, аутизм чи соціофобію.

Протягом шести тижнів вчені проводили спостереження за учасниками експерименту, які зобов’язувалися займатися творчою діяльністю, вигадуючи різноманітні життєві історії щонайменше два рази на тиждень. На написання однієї історії у них була одна година. В результаті виявилося, що написання оповідань допомогло жінкам виявити когнітивні здібності та протягом тривалого часу зберігати душевну рівновагу.

Джерело: http://hot-info.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.