Уява допоможе перейти на раціональне харчування Автор: lesya · Опубліковано: 10.03.2011 15:07 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно низка вчених з Університету Макгілла (Канада) виявили, що використання методів візуалізації - доволі ефективний спосіб переходу на правильне харчування. Метод самонавіювання активно використовується професійними спортсменами та психологами команд і, за результатами досліджень, проведених нещодавно, допоможе перейти на здорове харчування.

У дослідженні взяло участь 177 бажаючих. Спершу їх попросили уявити, ніби вони їдять фрукти. В результаті ті учасники експерименту, яким вдалося чітко уявити, де, як, та коли вони купуватимуть, за яким рецептом приготують та як їстимуть фрукти, вдалося збільшити споживання цих корисних для здоров’я продуктів удвічі.

Уявивши, як Ви вживаєте корисну, однак не надто смачну їжу, Ви зможете значно збільшити кількість її споживання
Уявивши, як Ви вживаєте корисну, однак не надто смачну їжу, Ви зможете значно збільшити кількість її споживання

Відомо, що метод візуалізації дуже часто використовують спортсмени перед змаганнями. Він допомагає їм налаштуватися на позитивний результат. І, за твердженням спеціалістів, якщо таким чином обмірковувати та складати свій щоденний раціон харчування, то ймовірність досягти поставленої мети та перейти на здорове харчування значно підвищується.

Джерело: http://www.fittrends.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.