Молодята одружилися по Skype Автор: lesya · Опубліковано: 09.03.2011 15:35 · Розділ: Нові технології

Мешканці Каліфорнії Семюель Кім і Хелен О одружилися за допомогою Skype. За даними The Orange County Register, в день, на який було призначене весілля, 27-річний наречений потрапив до лікарні та не міг особисто бути присутнім у церкві. Отож церемонію одруження довелося проводити онлайн.

За словами Кіма (що саме стало причиною госпіталізації нареченого - невідомо), він намагався умовити дівчину відкласти весілля, однак вона наполягала на проведенні урочистості, і в результаті закохані вирішили одружитися за допомогою Skype. Свідками весільної відеоконференції нареченого та нареченої стали 500 гостей, які зійшлися до церкви, де всіх зустріла Хелен О.

За допомогою Skype можна навіть одружитися (фото взято з сайту mysteria.org.ua)
За допомогою Skype можна навіть одружитися (фото взято з сайту mysteria.org.ua)

У зверненні до своєї новоспеченої дружини, Кім заявив, що насправді йому дуже шкода, що він не може стояти поряд з коханою біля вівтаря. «Однак наша розлука - лише на один день, а у нас з тобою попереду довгі й щасливі роки подружнього життя», - сказав на завершення своєї урочистої промови Кім.

Однак одруження з використанням Skype - не новина. Приміром, навесні 2010 року в одному із дубайських готелів було влаштовано відеоконференцію за участю молодят-європейців, які через виверження вулкана Ейяфьятлайокудль не змогли вчасно повернутися до Великобританії, де на них з нетерпінням чекали рідні та друзі. Молодята, випросивши у працівників готелю ноутбук, за допомогою Skype закохані вийшли на зв'язок зі своїми друзями й родичами, які привітали їх з одруженням.

Джерело: http://gulustan.ws


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.