Пара зникла в невідомому напрямку, прихопивши з собою 6,05 млн. дол. США Автор: Lesly · Опубліковано: 26.05.2009 09:28 · Розділ: Кримінал

Новозеландська поліція оголосила в міжнародний розшук пару, яка втекла після того як на їхній рахунок було помилково перераховано 10 млн. новозеландських доларів (6,05 млн. дол. США).

Як повідомляє новозеландська агенція новин NZPA, пара, що володіла автозаправною станцією в м. Роторуа, звернулася до банку Westpac з проханням про видачу овердрафту на суму 10 000 новозеландських доларів, але на їхній рахунок було помилково переведено суму в 1 000 разів більшу, після чого люди зникли в невідомому напрямку.

"Особи, яким належить рахунок, найбільш ймовірно, виїхали з нової Зеландії. Зараз ми намагаємося визначити їхнє місце перебування за допомогою Інтерполу," - повідомив сержант Девід Гарві з поліції Нової Зеландії. Він відмовився назвати країну, в якій за даними органів, можливо перебувають втікачі.

Банк Westpac відмовився підтвердити суму зниклих грошей, але в заяві стверджує, що докладає всіх можливих зусиль, щоб повернути втрачені кошти.

Банківський омбудсмен, Ліз Браун стверджує, що це був кримінальний злочин, оскільки люди скористалися грішми, що були помилково переведені на їхній рахунок. Більш того, вони знали, що кошти їм не належать.

Протягом 15 років роботи банківським омбудсменом, Браун не раз стикалася з такими випадками, що в юридичній практиці називаються "помилковий переказ".

Джерело: reuters.com


Інші новини розділу