У Британії вийшла книга, у якій відсутній... текст Автор: lesya · Опубліковано: 07.03.2011 14:34 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно у Британії побачила світ доволі цікава книга під назвою "Про що думають чоловіки крім сексу", на сторінках якої відсутній текст. Оригінальність книги Шерідана Симова насамперед у тому, що її сторінки - абсолютно порожні: так, на 200 аркушах паперу навіть найприскіпливіший читач не знайде жодного слова чи літери. Однак відсутність тексту, як не дивно, аж ніяк не позначилася на популярності книги - за даними talks.su, в Британії вона вже отримала статус бестселера.

Найбільше нову книгу оцінили студенти: її можна використовувати як блокнот для записування лекцій. Один із студентів Ноттінгемського університету розповів, що подарував книгу своєму знайомому, щоб пожартувати над ним, натомість він став використовувати її як зошит. А інший британець, який займається продажем автомобілів BMW X3, використовує книгу замість робочого щоденника.

На сторінках книги не знайти жодного слова
На сторінках книги не знайти жодного слова

Отож Шерідан Симов впевнений, що чоловіків, окрім сексу, не хвилює нічого. Автор книги без тексту "Про що думають чоловіки, крім сексу" запевняє, що перед випуском цього оригінального видання було проведено спеціальне дослідження, в результаті якого виявилося, що чоловіки абсолютно не здатні думати про щось інше, окрім сексу. Дійшовши такого висновку, він вирішив поділитися своїми думками з читачами. Вартість студентського хіта становить близько 7,5 доларів за один екземпляр.

Джерело: http://talks.su


Інші новини розділу