У Бразиліії розпочався карнавал Автор: lesya · Опубліковано: 07.03.2011 14:25 · Розділ: Культура

Цими днями у Ріо-де-Жанейро офіційно оголосили про відкриття карнавалу. Мер міста Едуарду Паес у присутності тисяч мешканців Ріо, туристів та, безумовно, представників преси вручив ключі від міста фольклорному "господареві" свята - гладкому блазнівському Королю Момо.

Зауважимо, що цього року організатори фестивалю дещо змінили традиційну церемонію свята, й окрім звичних короля та королеви Карнавалу героєм свята став синій папуга ара на ймення Блу, герой анімаційного фільму "Ріо". Таким чином представники міської влади вирішили виявити підтримку авторам американського фільму, дія якого відбувається в Ріо-де-Жанейро. Прем'єра фільму повинна відбутися в квітні 2011 року.

Ще одним героєм карнавалу стане папуга (фото взято з сайту ua.for-ua.com)
Ще одним героєм карнавалу стане папуга (фото взято з сайту ua.for-ua.com)

Першими на карнавалі в Ріо-де-Жанейро повинні виступати дитячі школи самби, а згодом все місто охопить святковий ритм життя.

Разом з тим в межах програми боротьби зі СНІДом на фестивалі роздаватимуть презервативи - організації охорони здоров'я Бразилії розпочали щорічну передкарнавальну пропагандистську програму, присвячену темі безпечного сексу під час свята.

У даному контексті представники бразильського Міністерства охорони здоров'я зауважують, що протягом останніх двох місяців у країні було роздано близько 84 мільйонів презервативів. А за словами міністра охорони здоров'я Бразилії Олександра Падільї, кампанія 2011 зосередиться на дівчатах, які лише починають займатися сексом, адже саме ця категорія населення є найбільш вразливою до вірусу ВІЛ.

Водночас за даними Бразильської асоціації готельної індустрії, готелі міста на сьогоднішній день заповнені на 95-99 відсотків, додає Travel.ru. Особливою популярністю користуються готелі, розташовані в районах Копакабана, Іпанема та Фламенго.

Цього року місто розраховує прийняти до 756 тисяч туристів (а це на 17 відсотків перевищить показники 2010 року). Якщо прогнози підтвердяться, то міська казна поповниться 559 мільйонами доларів.

Джерело: http://www.pravda.ru/


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?