Кожен двадцятий американець спить за кермом Автор: lesya · Опубліковано: 07.03.2011 11:05 · Розділ: Суспільство

Працівники Міністерства Охорони Здоров’я США повідомляють, що значна частина американців хронічно недосипає. Однак, за даними фахівців, у тому разі, якщо б вони спали краще, їхня щоденна активність напевно б зросла.

Дослідники також зазначають, що серед 74571 мешканців 12 штатів більше третини сплять менше 7 годин, і майже така сама кількість протягом дня хоча б раз раптово засинає.

І в кожного двадцятого такий провал у сон відбувається саме в момент керування автомобілем.

Американці часто сплять за кермом (фото взято з сайту newsmarket.com.ua)
Американці часто сплять за кермом (фото взято з сайту newsmarket.com.ua)

За даними Міністерства транспорту інциденти, зумовлені засипанням за кермом, щорічно стають причиною 1550 смертельних випадків та більше ніж 40000 випадків госпіталізації.

Тому представники національного фонду сну нагадують, що дорослій людині для забезпечення нормальної життєдіяльності необхідно спати не менше 7-9 годин на добу.

Джерело: http://innovanews.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.