Шестирічний хлопчик врятував життя батька і брата Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.05.2009 17:24 · Розділ: Життя

Дорослий вчинок зробив американський шестирічний малюк. Його батько, керуючи величезним позашляховиком, несподівано знепритомнів. В той час хлопчик, не розгубившись, сів за кермо і почав вести машину до того часу, поки її не побачила поліція. Дитина врятувала від серйозних травм батька та 3-річного брата, що їхав разом з ними. Машина, оснащена автоматичною коробкою передач, рухалася на швидкості 24 км. за годину.

Як повідомив місцеву пресу Філіп Мейнс, небезпечний випадок відбувся з ним та синами по дорозі з ресторану додому, в містечку Норт-Платт, штат Небраска. Філіп, знаходячись за кермом автомобіля, знепритомнів через падіння рівня цукру в крові. "Пам'ятаю, як ми піднімалися вгору до торгового центру тоді годинник показував 06:45. Наступне, що я пам'ятаю, це як мене приводили до себе офіцер поліції та лікарі. Тоді було 08:15", - розповів батько.

На щастя, його стопа при втраті свідомості зісковзнула з педалі газу. Тому величезний сімейний позашляховик Chevrolet Avalanche не набираючи швидкості, долав всього 16-24 км. за годину.

Шестирічний Тустін перебрався із заднього сидіння на коліна нерухомого батька, учепився руками за кермо і самостійно повів авто. Хлопчик проїхав декілька кварталів, потім розвернувся і їхав до тих пір, поки його не помітив поліцейський патруль. Поліцаю Роджеру Фрізу вдалося наздогнати машину бігом, стрибнути на підніжку і через опущене бічне скло перевести важіль коробки передач на позицію "парковка". Хлопчик, який проявив сміливість в екстремальній ситуації визнав, що неабияк перелякався, коли батько заснув.

Джерело itar-tass.com


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.