У Німеччині з'явилося агентство з працевлаштування тварин-альбіносів Автор: lesya · Опубліковано: 04.03.2011 12:04 · Розділ: Події у світі

Мешканець німецького міста Райнфельден Том Бесер відкрив перше у світі агентство з працевлаштування тварин-альбіносів та істот з двома головами.

За даними Lenta.Ru, першими підопічними Бесера стали його власні вихованці - двоголові черепаха та змія, а також повністю білі норки, ящірки та єнот.

За словами чоловіка, захоплення альбіносами та двоголовими тваринами з’явилося у нього близько 15 років тому. Підвищений інтерес до незвичайних створінь прокинувся у нього після розповіді сестри поп-співака Майкла Джексона, Латойї (Бесер свого часу працював її тур-менеджером).

Можливо, тварини- альбіноси згодом стануть героями реклам та фільмів
Можливо, тварини- альбіноси згодом стануть героями реклам та фільмів

На даний час німець планує підшукати унікальним створінням роботу в кіно чи на телебаченні - Бесер стверджує, що його вихованці могли б з успіхом зніматися в рекламі та виконувати епізодичні ролі в фільмах. Водночас незважаючи на дивний зовнішній вигляд, його улюбленці в цілому майже нічим не відрізняються від звичайних представників свого виду.

Тварини з альбінізмом - вродженою відсутністю пігменту шкіри, вовни або пір'я, а також райдужною та пігментною оболонкою ока - рідко виживають в тяжких умовах дикої природи, оскільки занадто виділяються. Разом з тиим, двоголовим тваринам також доволі рідко вдається вижити. Зазвичай такі істоти мешкають у зоопарках та спеціальних заповідниках, де ними опікуються фахівці.

Джерело: http://www.rosbalt.ru


Інші новини розділу