Відеотренажер для сором'язливих дівчат Автор: lesya · Опубліковано: 04.03.2011 11:54 · Розділ: Нові технології

У сучасному світі заробляти на людських емоціях навчилися не лише психологи. Завзяті бізнесмени втілюють в життя дедалі цікавіші та оригінальніші ідеї заробітку на людських почуттях. І, варто відзначити, деякі з цих бізнес-ідей цілком успішні, незважаючи на свою, м'яко кажучи, незвичність.

Так, приміром японська компанія Avex Trax розробила доволі незвичайний продукт, створений спеціально для молодих і сором’язливих дівчат - відеосерію DVD Miteru Dake із записом поглядів молодих чоловіків.

На плівці молоді японські хлопці, всі приблизно одного віку - до 20 років, дивилися в камеру протягом однієї хвилини, закінчуючи такий доволі незвичайний сеанс «гри поглядів» підбадьорливою фразою.

Новий відеотренажер допоможе дівчатам подолати надмірну соромязливість (фото взято з сайту vorobus.com)
Новий відеотренажер допоможе дівчатам подолати надмірну соромязливість (фото взято з сайту vorobus.com)

Мета цієї оригінальної відеосеріі Miteru Dake, яка в перекладі з японської звучить як «тільки погляд», - допомогти сором'язливим молодим японським дівчатам подолати сором'язливість та навчитися встановлювати візуальний контакт з особою протилежної статі для ефективнішого спілкування в реальному житті.

За словами виробників, основними покупцями їхнього творіння стануть всі без винятку дівчата, які не впевнені в собі, страждають підвищеною сором'язливістю чи зазнали невдачі в любовних взаєминах.

Ефект використання такого відеотренажера для боротьби з сором'язливістю можна легко передбачити. Чоловічий, сповнений любові та тепла погляд здатен «зігріти» не одне розбите жіноче серце, повернувши втрачену віру в себе.

Джерело: http://www.infomaniya.ru/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.