Солодкі напої підвищують тиск Автор: lesya · Опубліковано: 02.03.2011 12:06 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно спеціалістами було виявлено наступний факт: підсолоджені напої, такі, приміром, як содова та фруктові напої, підвищують артеріальний тиск, а за умов тривалого систематичного вживання підвищують ризик виникнення інсульту та серцевих хвороб. Такого висновку дійшли кардіологи Imperial College London, попередньо проаналізувавши раціон харчування понад 2 тис. осіб віком від 40 до 59 років.

Один випитий напій з високим вмістом цукру на день підвищує систолічний артеріальний тиск на 1,6 міліметра ртутного стовпчика. Водночас ті учасники експерименту, які вживали велику кількість солодких напоїв щодня, разом із ними отримували на 400 порожніх калорій більше - (порожні калорії - це ті, які не втамовують відчуття голоду, однак осідають у вигляді жирових відкладень.

Від таких напоїв краще відмовитися (фото з сайту vkurse.ua)
Від таких напоїв краще відмовитися (фото з сайту vkurse.ua)

Водночас тіі, хто вживав підсолоджені напої, не дотримувалися здорового раціону харчування в цілому, споживаючи з продуктами значно менше необхідних організмові мінералів та вітамінів, таких як магній, калій і кальцій, які нормалізовують артеріальний тиск та позитивно впливають на функціонування серцево-судинної системи. За словами англійських лікарів, люди повинні підшукувати альтернативу солодким напоям, приміром, обирати несолодкий чай або ж звичайну воду. Це дасть змогу не лише стабілізувати тиск, а й покращить стан здоров'я серця, нормалізує вагу та знизить вірогідність виникнення діабету.

Джерело: http://www.ami-tass.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.