Найкращі лікарі - собаки Автор: lesya · Опубліковано: 02.03.2011 16:03 · Розділ: Життя

Нещодавно група британських дослідників в процесі наукової роботи підтвердила гіпотезу про те, що собаки здатні лікувати своїх господарів.

В дослідженні взяло участь більше двохсот британських сімей, які виховують собак різних порід. В результаті проведеного опитування виявилося, що у всіх членів таких сімей - і в дітей, і у дорослих - спеціалісти відзначили міцніше здоров'я, ніж у сім'ях, де немає домашніх тварин, зокрема - собак. Найчастіше така закономірність спостерігалася у випадку із серцево-судинними захворюванями, в тім числі - гіпертензії (підвищеного кров'яного тиску). І навіть якщо у господаря собаки все-таки траплявся інфаркт, 94% таких хворих дуже швидко приходили до тями тоді, коли поряд з ними знаходилася улюблена собака. Позитивний вплив наявності собак на здоров'я господарів виявили і стосовно інших захворювань.

Собаки діляться позитивною енергією зі своїми господарями
Собаки діляться позитивною енергією зі своїми господарями

На думку авторів дослідження, втаке явище пояснюється тим, що в організмі собаки всі процеси життєдіяльності відбуваються надзвичайно активно, завдяки чому вони випромінюють велика кількість позитивної енергії, якою завжди готові поділитися з улюбленими господарями.

Джерело: sbio.info


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.