Хочете стати щасливим? - Усміхайтесь Автор: lesya · Опубліковано: 02.03.2011 14:16 · Розділ: Суспільство

Дослідники з Університету штату Мічіган у США стверджують, що стати щасливим допоможе щира посмішка, викликана позитивними думками. На думку спеціалістів, фальшива усмішка, навпаки, погіршує настрій, знижуючи працездатність, в той час як щира покращує і те, і інше.

Дуже часто робота з клієнтами вимагає від фахівця постійної усмішки на обличчі, однак така практика зумовлює емоційне виснаження і, врешті-решт, негативно позначається на якості роботи. Для перевірки механізму впливу на посмішки на працездатність, спеціалісти провели спостереження за групою водіїв автобусів, яке тривало протягом двох тижнів.

Частину добровольців змусили посміхатися штучною посмішкою, решта ж учасників експерименту повинні були мріяти про приємні речі чи згадувати щось позитивне для того, щоб посміхатися. В результаті з'ясувалося, що нещира посмішка найгірше впливає на жінок - вони засмутилися й почали гірше працювати швидше, ніж чоловіки в аналогічній ситуації. Натомість щира посмішка значно покращує жіноче самопочуття.

Щира усмішка піднімає настрій
Щира усмішка піднімає настрій

На думку авторів дослідження, такий ефект зумовлений вищим рівнем інтенсивності жіночих емоцій, отож будь-яка фальш у сфері почуттів викликає у представниць жіночої статі внутрішній конфлікт, який у свою чергу призводить до погіршення самопочуття. Однак вчені вважають, що принцип «думати про хороше» допоможе підняти настрій та рівень працездатності хоча б на декілька годин однаковою мірою і чоловікам, і жінкам.

Джерело: http://medkarta.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.