Які квіти потрібно дарувати на 8 Березня Автор: lesya · Опубліковано: 01.03.2011 20:04 · Розділ: Життя

Головний та бажаний подарунок на 8 березня - це, звичайно ж, букет квітів. Подарунок цей універсальний та, без сумніву, приємний для кожної жінки.

Які ж квіти слід дарувати на 8 березня? Чоловіки, на превеликий жаль жінок, дуже часто полюбляють дарувати перший-ліпший букет. І ввечері 8 березня чарівні представниці слабкої статі тужливо тягнуть додому віники з підморожених гвоздик, зів’ялих пролісків, несвіжих нарцисів, ледь живих тюльпанів та інших квітів, які за стільки років вже встигли набриднути.

Отож вибираючи букет, слід насамперед пам'ятати, що квіти - це своєрідний носій інформації. Навіщо ж тоді дарувати формальні подарунки? І невже така важко запам'ятати, що гвоздики й 8 березня - речі по суті своїй не сумісні!

Та краще за все проявити трішечки фантазії та, доклавши мінімум зусиль, зробити своїм рідним жінкам подарунок від душі. Для цього оберіть оригінальну орхідею чи такий екзотичний для ранньої весни букетик бузку, або ж купіть азалії в горщику. Імпровізуйте!

Спробуйте створити букет власноруч (фото взято з сайту novomirgorod.com)
Спробуйте створити букет власноруч (фото взято з сайту novomirgorod.com)

А ось дбайливо виготовлений вашими руками букет квітів на 8 березня стане розумним і тонким подарунком.

Відомо, що з найдавніших часів складання букетів вважалося справжнім мистецтвом. Всім нам знайоме слово "ікебана" - ціла японська філософська система, присвячена підбору кольорів та складанню букетів. Створений власними руками букет на 8 березня може здивувати й викликати захоплення. Він також може створюватися з натяком та певним підтекстом. Головне - букет квітів повинен бути зрозумілий тому, кому призначений.

А тут в пригоді стане фантазія, смак та відповідний святковий настрій, які в сукупності й зіграють вирішальну роль при складанні букета квітів. Звичайно, робити вишукану ікебану з квітів на 8 березня не потрібно. Однак керуватися основними правилами складання букетів нікому не завадить.

Перше правило відоме, мабуть, усім: у букеті має бути непарна кількість квітів. Водночас букет не повинен бути симетричним. Оптимальний розмір букета на 8 березня становить 20-25 см. Однак можна створити й невеличкий букетик - у межах 5-7 см.

Водночас слід враховувати смак, вік і стиль того, кому даруються квіти, та навіть час доби, коли вручатиметься подарунок. Приміром, увечері рекомендується дарувати помаранчеві, червоні та жовті квіти, а ось удень на 8 березня краще подарувати квіти не таких яскравих відтінків.

Збираючи букет, пам'ятайте, що не можна поєднувати сині, червоні, жовті, блакитні та рожеві квіти. Разом з тим, у будь-якому випадку квіти яскравих кольорів доречно поєднати з зеленню.

Гармоніюють між собою такі квіти: сині з помаранчевими, фіолетові з жовтими, червоні з зеленими. Білі квіти прикрасять будь-який букет. Гарно виглядатиме букет, у якому червоний колір поєднується з блідо-рожевим, плавно переходячи у білий. Сині й блакитні квіти можна поєднати з ніжно-рожевими, помаранчевими та жовтими кольорами.

Створюючи букет квітів на 8 березня, враховуйте й певні вимоги до формування букетів. Внизу повинні розташовуватися великі й яскраві квіти, вгорі - дрібні та ніжні. Букет може бути округлим чи одностороннім. В односторонніх букетах квіти повинні спрямовуватися в один бік. Та в кожному випадку квіти повинні компонуватися вільно й природно. Не можна складати букет, в якому квіти щільно притискатимуться одна до одної.

А тепер декілька слів про те, квіти яких кольорів слід дарувати в тій чи іншій ситуації. Отож рожевий натякає на ніжні почуття того, хто дарує, яскравість червоної барви символізуватиме любов до життя та свободи, жовтий колір відобразить зраду, а помаранчевий - силу, владу й гордість. Білий колір з давніх-давен вважається символом чистоти та добрих намірів, фіолетовий означатиме дружбу, підтримку й безкорисливість. І,нарешті, зелений - це колір спокою, миру та дружньої налаштованості.

Джерело: http://malinky.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.