Вчені відновили зовнішній вигляд людини Еці Автор: lesya · Опубліковано: 28.02.2011 13:40 · Розділ: Наука

Нещодавно вченим вдалося відновити зовнішній вигляд людини на прізвисько Еці, яка жила ще в епоху енеоліту. Мумія чоловіка була знайдена в Альпах і на сьогоднішній день вважається найстарішою в Європі. Вік Еці становить близько 5300 років.

Взагалі- то вмерзлі в гірський льодовик рештки тіла Еці, вчені виявили ще в далекому 1991 році на кордоні Італії з Австрією. На тілі Еці фахівці виявили значну кількість різних татуювань у вигляді точок, хрестів та ліній. Вчені також знайшли амулет, наявність якого наводить на думку, що знайдена людина був жерцем або ж чаклуном.

Людина епохи енеоліту
Людина епохи енеоліту

У даному контексті доцільно відзначити, що зріст Еці за життя становив не більше 165 сантиметрів, а вага, скоріше за все, не перевищувала 50 кілограмів.

Вчені відновили вигляд Еці, використовуючи методику реконструкції вигляду по черепу із застосуванням інфрачервоних, три-або томографічних знімків голови мешканця епохи енеоліту.

Джерело: http://hot-info.ru/news


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.