Чого не слід дарувати дівчатам Автор: lesya · Опубліковано: 28.02.2011 11:34 · Розділ: Цікаві факти

Іноді буває дуже важко обрати подарунок. Навіть якщо цей подарунок призначений для коханої людини, про яку, здавалося б, уже все відомо. І для того, щоб в останній момент не довелося купувати якийсь непотріб, який зможе зіпсувати все свято, пропонуємо Вашій увазі список речей, яких не слід дарувати, особливо дівчатам.

1. Складно сконструйований “шикарний” букет, куплений в найближчому квітковому кіоску. Він коштуватиме дорого, хоча практично не містить квітів. Заплативши цілу купу грошей, Ви отримаєте лише кілометри гофрованого паперу, целофану та пучок непотрібної зелені. А на додачу в серцевину зів'ялих бутонів досвідчені “флористи” встромлять шпильки з головками у вигляді перлин, і все це скроплять лаком з блискітками - ну чим не повноцінний надгробний вінок?! І до речі, часто буває важко підібрати вазу для отакенного монстра. Отож навряд чи такий “витвір мистецтва” припаде до душі Вашій обраниці.

Простий букет принесе більше радості, ніж дорогий наполовину штучнийвитвір базарних флористів (фото взято з сайту best-vikas.mylivepage.ru)
Простий букет принесе більше радості, ніж дорогий наполовину штучнийвитвір базарних флористів (фото взято з сайту best-vikas.mylivepage.ru)

2. Коробка дешевих цукерок і пляшка радянського шампанського. Такий подарунок стане в пригоді лише тоді, коли Ви йдете на тематичну вечірку в стилі «комсомольці-добровольці».

3. Кришталеві вази, келихи, салатниці, скриньки чеського виробництва і т.д. Їх чомусь із воістину страхітливою систематичністю дарують всі і всюди, отож вони є і вдома, і на Вашому робочому столі, та, що найсумніше, навіть у кошику для сміття.

4. Найдорожчий і пафосний глянцевий фотоальбом з- поміж своїх “недостойних” побратимів на полицях книжкового магазину. Стільки грошей витрачено і паперу - а все даремно!

5. Листівки з готовими текстами (найгірше - віршами) і всього лише з вашим недбалим автографом. Не полінуйтесь та напишіть звернення і декілька побажань власноруч. Сюди ж належать і листівки з недоладними мультяшними героями на обкладинці та вульгарним продовженням всередині, - це за межами розуміння!

6. Поема власного твору на десяти сторінках, та ще й зачитані вголос. Якщо в цілому світі і є щось гірше, ніж стандартні “затягані” віршики на листівках, то це не що інше, як власна самодіяльна творчість. Єдине виключення: Ви щойно отримали Букерівську премію за свою десяту збірку поезії - тоді ваше творіння сприйматиметься як дорогоцінний дар.

7. Інтимні подарунки - такою мірою вульгарні, що здається, ніби придбані вони в привокзальному секс-шопі.

8. М'яка іграшка неонових кольорів розміру king-size. Мало того, що вона не пролазить у вхідні двері, така “радість” наводить жах на домашніх тварин і ніякими способами не вписується в інтер'єр. І якщо є щось гірше схожого сюрпризу - так це передарувати його друзям, за винятком тих випадків, коли у вас це плюшеве чудовисько наполегливо випросили.

9. Безглузді сувеніри типу пластикових брелоків та дрібних керамічних статуеток, офісні календарі з фотографіями колег і кавові чашки з дивними написами, корпоративні щоденники та інші канцелярські премудрості. Холодний, непрактичний та безглуздий подарунок.

10. Набір кухонного начиння. Найдорожчий та геть неправильний подарунок, який дуже часто чомусь доводиться отримувати, - корисний у господарстві. А Вам ніколи не спадало на думку, що корисне - не означає святкове? Єдине виключення: довгоочікуване новосілля, коли новоспечені господарі нерухомості радітимуть всьому, що дасть їм можливість заощадити на облаштуванні.

11. Гель для душу, крем та шампунь демократичної марки, які Ви придбали в кіоску неподалік найближчої станції метрополітену. О Господи!..

12. Щось, подароване через коротку пам’ять два рази поспіль одній і тій же людині. А ще гірше - передарувати їй предмет, спрезентований колись Вам.

Джерело: http://opa.kg/love


Інші новини розділу