Захоплення порнографією призводить до імпотенції Автор: lesya · Опубліковано: 28.02.2011 10:51 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені стверджують, що надмірне захоплення порнографією викликає імпотенцію. У дослідженні, проведеному нещодавно фахівцями, взяли участь 28 тисяч чоловіків. За словами керівника дослідження Карла Фореста, останнім часом в умовах масового розповсюдження порнографії через Інтернет постійними користувачами відповідних сайтів стають підлітки віком від 14 років.

За результатами проведеного експерименту щоденний перегляд порнографічних матеріалів сприяє виробленню в молодих людей байдужості навіть до тих сцен, які мали б збуджувати найбільше. До того ж порнографія формує поняття сексуальності, надто віддалене від реальності статевих взаємин. «Все це врешті- решт призводить до загальної втрати лібідо та навіть імпотенції», - зауважує Фореста. Та, на щастя, такі зміни не є незворотніми. «В разі проведення необхідної терапії та за умов надання психологічної допомоги налагодити сексуальні функції організму можна всього лише протягом кількох місяців», - заспокоює молодиків- шанувальників порнографії Фореста.

Для багатьох імпотенція стає справжньою проблемою (фото взято з сайту blog.i.ua)
Для багатьох імпотенція стає справжньою проблемою (фото взято з сайту blog.i.ua)

Згідно з даними статистики, в Італії 7,8 мільйонів з 27 мільйонів усіх інтернет-користувачів країни (а це майже 28,9 відсотків), регулярно відвідують порносайти. Італія посідає четверте місце з-поміж європейських країн за кількістю любителів інтернет-порнографії, поступаючись лише Німеччині, Франції та Іспанії. Більшість відвідувачів спокусливих інтернет-сторінок - чоловіки (73 відсотки) віком від 13 до 44 років. Водночас пік інтересу до порнографії припадає на віковий відрізок з 25 до 44 років. А у чоловіків після 55 років інтерес до порнографії, згідно з даними тієї ж статистики, значно знижується.

Джерело: http://www.wnd.su/


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.